دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
رشته های مهندسی
فرآیندهای انجماد

قیمت : 290,000  ریال

فرآیندهای انجماد

     دکتر احسان برهانی- مهندس مهدی ناصری

پیش‌گفتار مترجمان

     همه مصنوعات فلزی در طی فرآیند ساخت حداقل یکبار عبور از فاز مایع را تجربه می‌کنند. از این رو مطالعه و شناخت فرآیندهای انجماد و سازوکارهای مرتبط با آن؛ در تعیین مشخصات و ویژگی محصولات تولیدی نقش بسزایی دارد. همچنین در خصوص تولید قطعات از طریق فرآیند ریخته‌گری می‌توان بیان نمود که مشخصات و ویژگی محصول نهایی تا حد بسیار بالایی به نحوه انجماد مذاب در قالب بستگی خواهد داشت. کتاب پیش‌رو با نام "فرآیندهای انجماد" تالیف پروفسور فلمینگ از کتب بسیار پراهمیت در حوزه انجماد و یکی از مراجع مهم مورد استفاده اساتید، محققین و دانشجویان مهندسی و علم مواد در جهان محسوب می‌شود. این کتاب چشم‌انداز جامع و متفاوتی را در خصوص شناخت فرآیند انجماد و عوامل موثر بر آن پیش روی خوانندگان محترم قرار می‌دهد.

تلاش مترجمان در طی انجام فرآیند ترجمه به گونه‌ای بوده است تا حتی‌الامکان ضمن حفظ اثر اصلی نویسنده، مفاهیم موردنظر همانند آنچه مدنظر مولف بوده است؛ انعکاس یابد. هرچند که همه تلاش مترجمان در این راستا با هدف ایجاد ترجمه‌ای دقیق و روان صورت پذیرفته است؛ با اینحال احتمال وقوع خطاهای ناخواسته وجود خواهد داشت. شایان ذکر است که تیم ترجمه در نوشتار حاضر خویش را مصون از خطا نمی‌دانند. لذا انتظار می‌رود خوانندگان گرامی، ایشان را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده بهره­مند فرمایند.   

      از معاونت محترم پژوهشی دانشگاه سمنان و آقای مهندس حمیدرضا مولایی، مسئول انتشارات دانشگاه سمنان و آقای مهندس رئوفی که در جهت چاپ و انتشار سریع کتاب همکاری داشته‌اند سپاسگزاری می‌شود. همچنین از زحمات آقای اسماعیل شجاعی در مورد طرح روی جلد و صفحه آرایی تقدیر می شود.

  

 

 

مترجمان

احسان برهانی، مهدی ناصری

پايیز 1395

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 189661
 بازدید امروز : 127
 کل بازدید : 602267
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.1563
تقویم
Copyright  © 2018 press.semnan.ac.ir.semnan.ac.ir . All rights reserved