دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
رشته های مهندسی
فرآیند نیمه‌جامد آلیاژها

قیمت : 140,000  ریال

فرآیند نیمه‌جامد آلیاژها

احسان برهانی-  محمد کریمی- محمدعلی حیدرزاده

پیش‌گفتار مترجمان

 کتاب حاضر از کتب ارزشمند در حوزه آلیاژسازی و ریخته گری و یکی از منابع مورد استفاده اساتید، محققین و دانشجویان مهندسی و علم مواد محسوب می‌شود. این کتاب چشم‌انداز جامع و متفاوتی را در خصوص شناخت فرآیندهای نیمه جامد و عوامل موثر بر آن پیش روی خوانندگان محترم قرار می‌دهد.

تلاش مترجمان در طی انجام فرآیند ترجمه به گونه‌ای بوده است تا حتی‌الامکان ضمن حفظ اثر اصلی نویسنده، مفاهیم موردنظر همانند آنچه مدنظر مولف بوده است؛ انعکاس یابد. هرچند که همه تلاش مترجمان در این راستا با هدف ایجاد ترجمه‌ای دقیق و روان صورت پذیرفته است؛ با اینحال احتمال وقوع خطاهای ناخواسته وجود خواهد داشت. شایان ذکر است که تیم ترجمه در نوشتار حاضر خویش را مصون از خطا نمی‌دانند. لذا انتظار می‌رود خوانندگان گرامی، ایشان را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده بهره­مند فرمایند.   

از معاونت محترم پژوهشی دانشگاه سمنان و آقای مهندس حمیدرضا مولایی، مسئول انتشارات دانشگاه سمنان و آقای مهندس رئوفی که در جهت چاپ و انتشار سریع کتاب همکاری داشته‌اند سپاسگزاری می‌شود. همچنین از زحمات آقای اسماعیل شجاعی در مورد طرح روی جلد و صفحه آرایی تقدیر می شود.

  

 

 

مترجمان

احسان برهانی

 محمد سینکا کریمی

 محمدعلی حیدرزاده

 

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 189664
 بازدید امروز : 136
 کل بازدید : 602276
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0.1407
تقویم
Copyright  © 2018 press.semnan.ac.ir.semnan.ac.ir . All rights reserved