يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧
رشته های علوم انسانی
اصول مصرف کراتین در ورزش و تندرستی

قیمت : 200,000  ریال

اصول مصرف کراتین در ورزش و تندرستی
دیباچه

     صنعت مکمل های غذایی جزء صنایع عظیم 3/21 میلیارد دلاری در ایالات متحده است. این صنایع شامل ویتامین ها، مواد معدنی، مکمل های گیاهی و ویژه، پودرهای جایگزین غذا و همچنین مکمل های ورزشی و کاهش وزن است. شاید در تاریخچه مکمل های غذایی، هیچ مکملی به اندازه کراتین مونوهیدرات مورد بررسی قرار نگرفته باشد. به طور مختصر، کراتین موثر و ایمن است. یک جستجو در سایت PubMed در مورد کراتین مونوهیدرات فقط 234 مقاله را در دسترس قرار می دهد و این تعداد جدای از تحقیقاتی است که در این پایگاه اطلاعاتی قرار ندارد.

     علیرغم تمام برداشت های غلط پیرامون تاثیرات مکمل کراتین بر سلامتی و عملکرد ورزشی، هدف این کتاب فراهم سازی اطلاعات مناسب در مورد تاثیرات کراتین بر ترکیب بدن، عملکرد ورزشی و سلامتی افراد است. بر اساس حمایت ها و توصیه های انجام گرفته توسط انجمن بین المللی تغذیه ورزشی، این کتاب برای تمام متخصصان تغذیه ورزشی ضروری است. مصرف مناسب مکمل کراتین می تواند عملکرد ورزشی در رشته های استقامتی و قدرتی توانی را بهبود بخشد. علاوه بر ایمنی مکمل کراتین، شاید تنها مکملی باشد که علاوه بر ایمن بودن، اثر گذار نیز است. دکتر پورتمانس، فصل مربوط به سلامتی و ایمنی مکمل کراتین را تقویت و ویرایش می کند.

     این کتاب آخرین اطلاعات علمی و به روز در مورد کراتین را برای دانشجویان، پزشکان و متخصصان تغذیه ورزشی فراهم آورده و علاوه بر این اشتباهات رایج در مورد این مکمل نیروزا را بر طرف می سازد.

جفری آر. استوت

جوز آنتونیو

داگلاس کالمن Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 140813
 بازدید امروز : 43
 کل بازدید : 601893
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.1719
تقویم
Copyright  © 2018 press.semnan.ac.ir.semnan.ac.ir . All rights reserved